Kontaka Kami / h1>

Punoan nga punoan

Idugang: No. 1704, Hongcheng Financial Center,
Xinhuan East Rd, Zibo, Shandong, China

T: + 86-533-3163 319
F: + 86-533-3169 606
P: + 86-138 6443 5866
E:  pagpangutana@topower.tech
W:  tprefractory.com

Sosyal
WhatsApp: + 86-138 6443 5866
WeChat: + 86-138 6443 5866
Skype: marlenre

Mga lokasyon sa produksiyon

Pabrika 1: Wangcun, Zibo, Shandong, China
Pabrika 2: Gaixian Yingkou, Liaoning, China

Board of Directors
Marlene (CEO)

Pagdumala sa Pagbaligya
Spring Zhang: spring@topower.tech
Edward Sun: edward@topower.tech
Bettina Sun: bettina@topower.tech
Mark Yang: marka@topower.tech
Alice Li: alice@topower.tech
Fay Sun: fay@topower.tech

Punoan nga punoan

Pabrika

Pabrika

Isulat ang imong mensahe dinhi ug ipadala kini kanamo